Klasztor
  Tytuł kościoła
  Rys Historyczny
  Wspólnota
  Nasza posługa
  Dane Adresowe
Liturgia
  Ogłoszenia Duszpasterskie
  Intencje Mszalne
  Msze św
  Nabożeństwa
  Spowiedź św.
  Nasz posługa
św. Antoni
  Nowenna do św. Antoniego
  Prośby do św. Antoniego
  Modlitwy do św. Antoniego
św. Anna
  Modlitwy do św. Anny
  Litania do św. Anny
  Nowenna do św. Anny
Nawigacja
Artykuły » Ogłoszenia » OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dniu dzisiejszym - zapraszamy na  kolejne już  nabożeństwo fatimskie,  które  rozpoczniemy o godz. 19.00 - dodatkową Mszą św. wynagradzającą  za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi, po której przed figurą przywiezioną z FATIMY,  weźmiemy udział we WSPÓLNEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ na wzór fatimski.Pragniemy przypomnieć iż, decyzją Ojca Świętego Franciszka Ci, którzy nie będą mogli przybyć w roku jubileuszowym do portugalskiego Sanktuarium w Fatimie, będą mogli uzyskać odpust zupełny poprzez nawiedzenie wizerunku Matki Bożej Fatimskiej znajdującego się w kościele, kaplicy, czy w innym miejscu w dniu 13. każdego miesiąca pomiędzy majem a październikiem 2017 r.


2. We wtorek, 15 sierpnia, obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. jak w każdą niedziele, czyli o godz. 7.30 i 11.00. Zgodnie z naszą tradycją na Mszach Świętych pobłogosławimy kwiaty, zioła i zboża. Natomiast przed Mszą św. o godz. 11.00  czyli o godz. 10.30 spotkamy się na naszym tradycyjnym nabożeństwie  ku czci św. Antoniego.  Prośby i podziękowania za wstawiennictwem św. Antoniego możemy składać przed nabożeństwem do koszyczka na ołtarzu św. Antoniego.


3. W tym tygodniu patronują nam: W poniedziałek – 14 sierpnia – święty Maksymilian Maria Kolbe, męczennik obozu w Auschwitz, który oddał życie za współwięźnia - ojca rodziny, niech ten święty każdego dnia uczy nas miłości do drugiego człowieka.


4. Przypominamy, że w każdą sobotę odmawiamy wspólnie Różaniec przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.30. W modlitwie tej powierzymy całe nasze życie, naszych bliskich oraz nasze miasto, okoliczne wioski i osady Matce Najświętszej.


5. W tym tygodniu podczas Mszy św. modlimy się w następujących intencjach: patrz oddzielna strona.


6. Dziękujemy Wam, naszym Drogim Przyjaciołom, za wszelką okazywaną nam pomoc i życzliwość, za  składane ofiary na rzecz naszego Klasztoru. Zapewniamy Was o naszej codziennej modlitwie w Waszych intencjach. Życzymy na kolejne dni nowego tygodnia – opieki Matki Bożej Anielskiej, św. Anny i św. Antoniego.
 O. Marek Iwański 
  G   w  a  r  d  i  a  n


Dokumenty Kościoła
  Ojciec - świadek wiary i trzeźwości
  Lumen fidei – Encyklika papieża Franciszka
  Przemówienie Papieża Franciszka do Kardynałów
  List Episkopatu na XII Dzień papieski
  List Apostolski Porta Fidei
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Promocja